Videó

Fordító tripla

2012. 11. 17. 09:13

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A sereghajtó Siófok hiába vezetett kétszer, végül 4-2-es vereséget szenvedett az Újpest vendégeként az OTP Bank Liga 15. fordulójának pénteki játéknapján.

Eseménytelenül telt el az első negyedóra, majd a siófokiak Melczer Vilmos remekül eltalált távoli lövésével megszerezték a vezetést. A hazaiak gyorsan reagáltak, nem telt el tíz perc, s egyenlítettek, a Balaton-partiak azonban újítani tudtak, a kapujából rosszul kimozduló Balajcza hibáját kihasználva megint előnybe kerültek (1-2). A fordulás után alacsony színvonalú játékot produkáltak a csapatok, húsz perc elteltével azonban az intenzívebben támadó hazaiak egyenlítettek, s nem hagyták abba a rohamozást, amelynek köszönhetően a hajrában – Kabát Péter klasszismegoldásainak hála – a maguk javára fordították a mérkőzést (4-2).