Videó

Kilenc gól

A Ferencvárosi TC II hazai pályán 5-4-re nyert a Cegléd ellen az NB II Keleti-csoportjának 12. fordulójában.

Potyogtak a gólok az Üllői úton, de 2-2 után, a második félidő elején kettővel ellépett a vendégcsapat (2-4). A fővárosiak a negyedik kapott góltól sem törtek össze, és Gárdos találatával újra esélyt teremtettek a pontszerzésre. A fiatalok ezt követően sem hagytak fel a támadásokkal, a 81. percben egy oldalról elvégzett szabadrúgást követően Holman fejelt a ceglédi kapu jobb oldalába (4-4). A csereként beállt Batik Bence a hosszabbításban megszerezte csapata ötödik gólját, így az FTC II végül egy egészen kivételes mérkőzésen, hatalmas küzdőszellemről tanúbizonyosságot téve 5-4-re győzött!