Videó

Másodszor dupla

Az OTP Bank Liga vasárnapi első meccsén némi meglepetésre a Kaposvár játszott mezőnyfölényben az első félidőben, a kecsegtető helyzetek terén azonban döntetlenkörüli volt az első 45 perc eredménye. A fordulás után gyorsan vezetéshez jutott a Videoton, egy védelmi hibát kihasználva Nemanja Nikolics Nemanja tört kapura, előbb a kapusba lőtte a labdát, majd a kipattanót a hálóba továbbította (0-1). A Kaposvár a folytatásban aktívabb volt, de a gólszerzés nem sikerült, sőt a 78. percben Nikolics megszerezte saját és csapata második találatát (0-2), ezzel el is döntötte a három pont sorsát. Az ex-kaposvári szerb játékos szerdán a Haladás elleni kupameccsen is két gólt szerzett.