Videó

Teremkupa

Az Újszegedi TC hazai pályán 6-2-re nyert a Rubeola FC Csömör ellen a teremlabdarúgó Magyar Kupa második fordulójában.

Első félidei remek játékát a másodikban is folytatva sima győzelmet aratott a bajnoki listavezető UTC Futsal Team a csömöriek ellen, így továbbjutott a legjobb 16 közé. A 35. percben, 5-2-es csongrádi előnynél tízméteres büntetőhöz jutottak a vendégek. Ez akár fordulópont is lehetett volna, de a hazai kapus magabiztosan védett. A hajrában az UTC kontrákból próbálkozott, miközben kiválóan védekezett az egyre többet támadó vendégekkel szemben, akiknek semmi nem jött össze, elsősorban a hazai kapusteljesítmény, valamint a jó blokkok miatt. A legvégén, az utolsó hazai gyors ellentámadás aztán eredményre vezetett, Tóth Attila önzetlenül adta le a labdát Trucznak, aki a kapuba pörgetett (6-2).