Videó

Segítség

Kellett a játékvezetői segítség is, hogy a Ferencváros hazai pályán 2-1-re legyőzze a másodosztályú Szolnokot a Ligakupa harmadik fordulójában.

A meccs harmadik percében Szepessy Róbert egy ritkán látható nagy góllal szerzett vezetést a szolnokiaknak, akik aztán a 19. percben emberhátrányba kerültek, Rokszin Ádámot állította ki a bíró. Perics tizenegyesét a kapus elsőre még kivédte, de a kipattanót a szerb légiós értékesítette. Mivel az FTC az emberelőny ellenére sem volt képes akcióból döntésre vinni a meccset, a 89. percben jött a második szolnoki piros lap, ezúttal Kiprich Dánielnek, illetve egy újabb büntető, amelyet Máté János belőtt, így a játékvezető megnyerte a mérkőzést a Ferencvárosnak (2-1).