Videó

Nyolc gól

A Honvéd hazai pályán ritka focieredményt produkált, ugyanis 5-3-ra győzött a Kaposvár ellen az OTP Bank Liga nyolcadik fordulójában.

Gyönyörű napsütéses időben, de bántóan kevés néző előtt zajlott a meccs. A hazai csapat az első perctől uralta a találkozót, de ez helyzetekben eleinte nemigen mutatkozott meg. Aztán a huszadik percben egy mintaszerű támadással megszerezte a vezetést a Honvéd, és ezzel beindult a gólgyártás, a félidő végén 4-1 állt az eredményjelzőn. A második felvonást a Kaposvár nyerte 2-1 arányban, így végül teljesen megérdemelten tartották otthon a három pontot a kispestiek, így továbbra is az élmezőnyhöz tartoznak a tabellán.

Hiányérzet azért így is akadt a hazai szurkolókban, mégpedig a hangulat miatt: 5-1-es vezetésnél is síri csend honolt a stadionban, ami egész egyszerűen érthetetlen.