Futsal

A Berettyó nagy meglepetése

Az MVFC 6-4-re nyert a Rába ETO otthonában a futsal NB I döntőjének első mérkőzésén.

FRISS:

Bombameglepetést hozott a döntő első meccse, ugyanis a vendég Berettyóújfalu idegenben 6-4-re győzött! A harmadik percben a hazaiaknál volt az első (2-1), de a folytatásban hármat lőtt az MVFC, és a szünetben kettővel vezetett (2-4). A hajrá bőségesen tartogatott izgalmakat, de a bihariak megőrizték előnyüket, ezzel elvették a nagy esélyes győriek pályaelőnyét (4-6). A meccs legjobbja a Berettyó válogatott játékosa, a négy gólt szerző Rábl János volt. Folytatás péntek este, Berettyóújfaluban.

Teremlabdarúgó NB I, döntő, 1. mérkőzés

Rába ETO – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 4-6 (2-4)

Gólszerzők: Dróth (3.), Carlinhos (3.), Alvarito (32.), Carlitos (39.), illetve Rábl (3., 9., 13., 36.), Trencsényi (12., 36.)

Korábban írtuk:

Hétfőn 18 óra 15 perckor kezdetét veszi a teremlabdarúgó NB I döntője, amely az egyik csapat harmadik győzelméig tart. Az első meccs házigazdája a finálé egyértelmű esélyese, a címvédő és Magyar Kupa-győztes Rába ETO lesz. A Mezei-Vill FC Berettyóújfalu csapatának komoly bravúrra lenne szüksége, hogy elvegye nagy riválisa pályaelőnyét.

A döntő első mérkőzése negyed 7-től az élőképes közvetítés jóvoltából megtekinthető: