Futsal

Nagy csatában nyert a Berettyó

Az MVFC sikerével kezdődött az NB I elődöntője, de a Veszprém remekül helytállt.

Péntek este kezdetét vette az elődöntő a teremlabdarúgó-bajnokságban. Az alapszakaszban második Berettyóújfalu a harmadik helyen záró Veszprémet fogadta. Az első félidőben három perc alatt négy gól született, a szünet után pedig már hárommal vezettek a házigazda bihariak. A vendégek nagy küzdelemben egyenlítettek, de a hajrában az MVFC kétszer betalált, így sikerrel abszolválta a meccset.

Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc második felvonását április 14-én rendezik Veszprémben. A másik ágon a Győr és az Aramis április 7-én, hétfőn kezdi meg a küzdelmet.

Az alsóház egyetlen pénteki meccsén a jó formában lévő szegediek a hullámzóan teljesítő Haladás otthonába látogattak, Vidák Balázs mesterhármasának köszönhetően mégis a szombathelyiek győztek.

Teremlabdarúgó NB I, elődöntő, 1. mérkőzés

Mezei-Vill FC Berettyóújfalu – 1. FC Veszprém 6-4 (3-1)

Gólszerzők: Nagy T. (5.), Gál I. (6.), Trencsényi (8., 22.), Rábl (35.), Lovas (36.), illetve Gulyás (7.), Boromisza G. (27.), Tatai (33.), Tar (34.)

Kiállítva: Tatai (36.)

Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc állása: 1-0, a Berettyóújfalu javára.

Április 7. hétfő

18.15: Rába ETO – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu

Alsóház, 4. forduló

Swietelsky-Haladás VSE – Újszegedi TC 4-3 (2-2)

Gólszerzők: Vidák (3., 35., 38.), Horváth P. (4.), illetve Ondrejó (2.), Dürgő (11.), Puskás Cs. (38.)

19.30: Kincsem Lovaspark-Nagykáta – Rubeola FC Csömör