Futsal

Négybe jutott a Veszprém

Csütörtök este rendezték a második mérkőzést a teremlabdarúgó NB I negyeddöntőjében a MAFC és a Veszprém csapatai között. Az első találkozót hazai pályán a bakonyiak nyerték, és mivel a fővárosi visszavágón 6-4-re győzedelmeskedtek, bejutottak az elődöntőbe.

A másik ágon a Dunakeszi és az Aramis párharca 1-1-re áll, a továbbjutásról dönteni hivatott harmadik találkozót pénteken rendezik a Kinizsi otthonában. Az alapszakaszgyőztes Rába ETO, és a második helyezett Berettyóújfalu automatikusan résztvevője az elődöntőnek.

Teremlabdarúgó NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés

MAFC-BME-Docler Akadémia – 1. FC Veszprém 4-6 (2-1)

Gólszerzők: Szeghy (14.), Öreglaki (16.), Finta (öngól 21.), Máthé (35.), illetve Bényi (11.), Sivák (öngól 21.), Tatai (24., 38.), Boromisza D. (27.), Tar (39.)

Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-0, a Veszprém javára.