Futsal

Kiesett a Fradi a kupából

A MAFC simán nyert a Ferencváros otthonában a Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján.

Ezen a mérkőzésen mutatkozott be a Dzurják József, Bücs Zsolt edzőpáros a Fradi élén, illetve Bárányos Zsolt a csapatban. A rutinos játékos rögtön a kezdőcsapatban kapott helyet, egy gólt lőtt, és a hajrában kiállították. A vendégek egyébként a fiatal válogatott játékos, Öreglaki Norbert révén már a meccs ötödik percében komoly előnybe kerültek.

A mérkőzésről részletes tudósítással és interjúkkal jelentkezünk csütörtökön.

Teremlabdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó

Ferencvárosi TC – MAFC-BME-Docler Akadémia 3-8 (0-3)

Gólszerzők: Bárányos (31.), Simonyi (37., 39.), illetve Öreglaki (2., 5.), Sivák (16.), Szeghy (25., 26.), Rajnay (28.), Andorka K. (37.), Fritz (40.)

Kiállítva: Molnári (26.), Bárányos (39.)

Továbbjutott: MAFC (kettős győzelemmel, 12-6)

Január 15-én játszották

Mezei-Vill FC Berettyóújfalu – Bábolna Natural Meat FC Törökszentmiklós 13-1 (6-0)

Továbbjutott: Berettyóújfalu (17-5)