Futsal

A Berettyó nagy fordítása

Rangadót nyert az MVFC, a Dunakeszi pedig idegenbeli sikerrel kezdte az újévet.

Véget ért a december közepe óta tartó téli szünet a teremlabdarúgó NB I alapszakaszában. A párosításokat elnézve nem túlzás, hogy a 15. forduló rangadóját péntek este rendezték Berettyóújfaluban. Az MVFC a szünetben kétgólos hátrányban volt az Aramis ellen, de a második félidőben rákapcsolt, előbb egyenlített, a hajrában pedig a győzelmet is megszerezte (4-2). A hazaiak új igazolása, Komáromi Péter eltiltás és sérülés miatt még nem volt bevethető, rajta kívül Sánta Attilára sem számíthattak, mert egy időre az NB II-es kerethez került.

A késő esti mérkőzésen bemutatkozott a Rubeola FC Csömör új edzője, Balogh István, de csapata nem tudta pontszerzéssel megörvendeztetni, mert Fekete Róbert mesterhármasával megalapozta újabb idegenbeli sikerét a Dunakeszi Kinizsi. A meccs érdekessége, hogy a visszalépett Rákosmenti FC-től igazolt Horváth-ikerpár mindkét tagja, Norbert és Szabolcs is gólt szerzett.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 15. forduló

Mezei-Vill FC Berettyóújfalu – Colorspectrum Aramis 4-2 (0-2)

Gólszerzők: Nagy T. (27.), Rábl (31.), Gál I. (34.), Dávid R. (40.), illetve Németh P. (9.), Sámson (17.)

Rubeola FC Csömör – Dunakeszi Kinizsi 2-6 (1-2)

Gólszerzők: Kurucz (12.), Zoufal (40.), illetve Fekete R. (1., 16., 22.), Kovács I. (27.), Horváth N. (31.), Horváth Sz. (34.)