Futsal

Kikapott a Fradi a kupában

Hétfő este két mérkőzéssel véget ért a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának őszi időszaka.

A bronzéremre hajtó Aramis a várakozásoknak megfelelően simán nyert a sereghajtó Nagykáta ellen. Az újonc szinte kilátástalan helyzetben van, hiszen egy győzelem és egy döntetlen mellett immár 12 vereségnél tart. Szombathelyen folytatódott a Haladás rossz szériája, a Veszprém viszont az elmúlt hetek vereségei után szépen zárta az esztendőt. A szünetben 4-1-re vezettek a vendégek, de a 33. percben már egyenlő volt az állás (5-5), ám a hajrá a veszprémieknek sikerült jobban.

A bajnokság alapszakaszában már nem játszanak több mérkőzést az idei naptári évben, folytatás január 8-án.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 14. forduló

Swietelsky-Haladás VSE – 1. FC Veszprém 5-8 (1-4)

Gólszerzők: Bánfalvi (4.), Szimcsák (26.), Domokos (29.), Halmos M. (32., 33.), illetve Vas F. (5., 10.), Marton B. (6., 18.), Tatai (31.), Finta (35.), Boromisza (37.), Domokos (öngól 39.)

Kiállítva: Szimcsák (40.)

Colorspectrum Aramis – Kincsem Lovaspark-Nagykáta 7-1 (3-1)

Gólszerzők: Roni (4., 10.), Frank T. (20., 21.), Sajbán (29.), Birinyi (32., 38.), illetve Ködöböcz (8.)

Pénteken játszották

Rába ETO – DEAC Armada 10-2 (5-1)

Dunakeszi Kinizsi – Rákosmenti FC 4-2 (3-1)

Újszegedi TC – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 5-7 (1-4)

Rubeola FC Csömör – MAFC-BME-Docler Akadémia 6-6 (3-1)

Magyar Kupa, 4. forduló, 1. mérkőzés

MAFC-BME-Docler Akadémia – Ferencvárosi TC 4-3 (3-3)

Gólszerzők: Fehér (1.), Kertész (5.), Sivák (20.), Öreglaki (23.) illetve Ughy (3., 18.), Pál (12.)

Kiállítva: Komáromi (18.) illetve Ughy (35.)

December 18. szerda

19 óra: Bábolna Natural Meat FC Törökszentmiklós – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu

20.15: Rubeola FC Csömör – 1. FC Veszprém

A visszavágókat januárban rendezik; a Rába ETO – Újszegedi TC párharc mindkét mérkőzését február végére halasztották.