Futsal

Gálázott a Berettyóújfalu

Három mérkőzést rendeztek hétfő este a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának 11. fordulójában.

A harmadik helyezett Aramis a hetedik Haladás VSE csapatát fogadta a teremlabdarúgó NB I-es 11. fordulójának hétfői játéknapján. Az első félidőben még tartotta magát az idén hullámzóan teljesítő szombathelyi alakulat, de a fordulás után a hazaiak brazilja, Roni négy gólt is lőtt, és szinte egymaga eldöntötte a találkozót.

Az Újszegedi TC a Veszprémet látta vendégül, és bár a szünetben még a vendégek vezettek, a második játékrészben fordítottak a szegediek, és győzelmükkel megelőzték a Haladást.

A Berettyóújfalu nem sok esélyt adott a mindössze egy győzelemmel álló újonc Rákosmenti FC-nek. A vendégek 4-1-es első félidő után leléptették a hazaiakat, a végeredmény 11-3 lett.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 11. forduló

Colorspectrum Aramis – Swietelsky-Haladás VSE 6-4 (1-1)

Gólszerzők: Bognár (19.), Jovánczai (25.), Roni (27., 30., 37., 38.) illetve Gyurcsányi (6., 22.), Németh P. (25., 33.)

Újszegedi TC – 1. FC Veszprém 3-1 (0-1)

Gólszerzők: Juhász (29.), Hegyesi (35.), Bullás (39.) illetve Boromisza (14.)

Rákosmenti FC – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3-11 (1-4)

Gólszerzők: Horváth Sz. (18.,28.), Szabó Zs. (30.) illetve Lovas (3.), Rábl (4., 16., 27., 32.), Trencsényi (15.), Szabó P.(23.), Sánta (25., 40.), Gál (26.), Siska (38.)

Pénteken játszották

Dunakeszi Kinizsi – DEAC Armada 9-1 (5-1)

Rubeola FC Csömör – Kincsem Lovaspark-Nagykáta 3-4 (2-1)

A MAFC – Rába ETO mérkőzést a győriek nemzetközi kupaszereplése miatt január 10-ra halasztották.