A ZTE szombaton 17 órától a grúz rekordbajnok Dinamo Tbiliszi csapatát fogadja edzőmérkőzésen. Csank János edző csapata megtartotta két emblematikus játékosát.
Az osztrák modellt akarják bevezetni a kék-fehérek, akiknek marketingvezetője a sok televíziós közvetítést és az egyre szerényebb családi büdzsét okolja a kevés nézőért.
Miközben az egész világ Lionel Messi lábai előtt hever, aki megdöntötte a labdarúgó-világbajnokságok gólrekordját, az osztrák válogatott szövetségi kapitánya, Ralf Rangnick szerint az első, történelmi találatot nem szabadott volna megadni.