Szó sincs hároméves eltiltásról Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) svájci központjában járt Klement Tibor, a Győri ETO FC ügyvezető elnöke, és a klub eltiltásról tájékozódott. Rangadó 2011. 06. 22. 13:20 Hírek
Három évre eltiltották a Győrt Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) licencproblémák miatt három évre kizárta a Győri ETO FC-t a kontinentális kupasorozatokból. Rangadó 2011. 06. 17. 21:25 NB I
Menesztették a pécsi kosárlabda-akadémia gyógytornászát, miután egy kislány kamuprofiljával lebuktatták Reagált a klub is a történtekre.