Két új játékos a DVTK-ban, az edzői stábban is cseréltek Helyet cserél Dobos Attila és Barney Lord, előbbi dolgozik az első csapat mellett, az angol szakember pedig az utánpótlásban nevelkedő fiatalok erőnléti feljődéséért felel. Rangadó 2018. 01. 14. 17:04 Hírek
Ukrán játékossal erősít a DVTK – hivatalos Máris bemutatták a klub legújabb légiósát. Rangadó 2017. 12. 22. 09:19 NB I
„Újra lőhet gólt” – a ghánai sámán megkegyelmezett Harry Kane-nek, és levette róla a rontást A legutóbbi csoportmeccs előtt elátkozták a csatárt, aki nem is tudott gólt szerezni.