Öt játékostól elköszöntek, négyet marasztalnának Kazincbarcikán Közel az egyezség, Mezőkövesdről is érkezhet erősítés az NB II-es csapathoz. Rangadó 2018. 01. 24. 17:56 NB II
„Egyszerűen éhesebbek voltak, mint mi” – több játékosa is ellentmondott az újságíróknak kifakadó német kapitánynak Nagelsmann meg akarta védeni a csapatát, de Kimmichék kellően önkritikusak voltak az Ecuador elleni vereség után.