Jobban vannak a szörnyű balesetet szenvedő focisták Javul a súlyos sérültek állapota, a mezőberényi edző szerint már senki nincs életveszélyes állapotban. Rangadó 2016. 10. 25. 12:04 Magyar foci
„Egyszerűen éhesebbek voltak, mint mi” – több játékosa is ellentmondott az újságíróknak kifakadó német kapitánynak Nagelsmann meg akarta védeni a csapatát, de Kimmichék kellően önkritikusak voltak az Ecuador elleni vereség után.