Éppen húsz éve, 2005 áprilisában zajlott le a Premier League történetének egyik legbizarrabb jelenete: a Newcastle United épp támadást vezetett, ám a csapat két játékosa, Lee Bowyer és Kieron Dyer nem a labdával foglalkozott, hanem összeverekedett egymással a pályán.
Elég egyértelmű a helyzet a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának utolsó fordulója előtt, ugyanis a norvég-francia mérkőzés a csoportelsőségről, a szenegáli-iraki pedig a harmadik helyről és az esetleges továbbjutásról dönt.