Fájó pofont kapott a bajnokjelölt A Debrecen 2-0-ra győzött a Videoton otthonában a Ligakupa negyeddöntőjének visszavágóján. Rangadó 2015. 04. 22. 17:59 NB I
„Ez a vb egy katasztrófa” – az irániak csatára a FIFA-elnöknek üzent Mehdi Taremi szerint válogatottjának minden létező körülménnyel meg kell küzdeni, pedig Gianni Infantino nem ezt ígérte.