Kikapott a Kecskemét a szerbektől Pénteken a szerb FK Donji Srem ellen játszott edzőmeccset az NB I-ben tavasszal még százszázalékos KTE. Rangadó 2015. 03. 27. 17:44 NB I
Amint véglegessé vált a skótok kiesése, lemondott a kapitányuk Hét év alatt kimondottan sikeres volt a csapatával.