Csoboth Kevin csereként gólpasszt adott, betalált, csapatát így is ripityára verték

Xavier Piron / Photonews ) via Getty Images

Durva pofonba nézett bele a svájci St. Gallen Belgiumban, miután csütörtökön 6-2-re kikapott a Cercle Brugge vendégeként.

A Konferencia Liga főtábláján már a harmadik percben vezetést szereztek a hazaiak, mire pedig a St. Gallenben szünet után beállt Csoboth Kevin, már 3-0 állt az eredményjelzőn. A magyar válogatott támadó így is jó cserének bizonyult, mert 12 perc alatt szépíteni tudott.

A hajrában, már 6-1-nél is a magyar támadó hozta össze a gólt, ezúttal gólpasszal járult hozzá csapata második találatához.

Lang Ádám nem lépett pályára a ciprusi Omoniában, amely viszont nélküle is simán 4-0-ra verte izlandi Vikingurt. A szerb Topolya SC-ben viszont a 78. percben csereként játéklehetőséghez jutott Sós Bence, de nem tudott segíteni az Asztanában 1-0-s vereséget szenvedő csapatán.