Csak a mesében van ilyen: Tokmac álomszerűen debütált

Egészen hihetetlenül szállt be új csapata, a svéd Djurgaarden hétfő esti bajnokijába Tokmac Nguen, a Ferencváros egykori csatára. A norvég válogatott csatár egy hete, az IKF Göteborg elleni 4-1-es győzelmet még a kispadon nézte végig, a Häcken elleni hazai csatánál azonban minden mindegy alapon a 79. percben pályára küldte edzője.

A vendégek ekkor már 3-0-ra vezettek, beállásával azonban feltámadt a Djurgaarden. Tokmac előbb a 87. percben lőtte ki a bal felső sarkot (1-3), két perccel később egy kipattanót helyezett elé a hálóban (2-3), a vérszemet kapott hazaiak pedig a 94. percben, Markus Danielson tizenegyesével pontot mentettek (3-3).

A legfontosabb, hogy pontot szereztünk. Jó volt játszani, és lehetőséget kapni a saját szurkolók előtt