Kinek kell Cristiano Ronaldo, ha a hátvéded is gólt lő a saját térfeléről?

A sérülés miatt hiányzó Cristiano Ronaldo nélkül is befűzte az oktatófilmet az Inter Miami ellen felkészülési meccset játszó al-Nasszr.

A szaúdi élcsapat 12 perc leforgása alatt 3-0-ra elhúzott, ami önmagában is komoly fegyvertény, de már a második gól is olyannak tűnt, mintha csak szórakoznának az al-Nasszr játékosai.

Ezután két perccel megjött a harmadik gól is, amely bármelyik csapat számára demoralizáló lenne. A szaúdiak ugyanis szabadrúgást végezhettek el a saját térfelükön, Aymeric Laporte pedig meglátta a lehetőséget, hogy egyből kapura lőjjön. Nem csak váratlant húzott a hátvéd, hanem pontosan is célzott, így lett 3-0 az állás.

Az Inter Miamiban egyébként csak csere Lionel Messi, de így is a kezdőben kapott helyett Sergio Busquets, Jordi Alba, vagy éppen Luis Suárez, tehát nem mondhatni, hogy tartalékosan álltak fel az amerikaiak. Cikkünk megjelenésekor 3-0-ra vezet az al-Nasszr 45 percnyi játék után.