Őrült meccset nyert meg a hajrában a Barcelona

CRISTINA QUICLER / AFP
Ferran Torres saját maga harmadik, csapata negyedik gólját ünnepli
A Barcelona 4-2-re győzött vasárnap a Betis ellen Sevillában a spanyol labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.

A vendégeknél Ferran Torres az első félidő közepén, majd a második elején is kapuba talált (0-2), de nem sokkal később Isco öt perc leforgása alatt két gólt lőtt, ezzel egyenlítettek a hazaiak (2-2).

A 90. percben a csereként beállt Joao Felix szerezte vissza a vezetést a katalánoknak, a 16-os vonaláról pazar mozdulattal jobb külsővel tekert a jobb alsó sarokba (2-3).

Két perccel később Ferran Torres, aki az előző találatnál helyzetbe hozta Joao Felixet, a harmadik gólját is meglőtte egy gyors ellentámadás végén (2-4).

La Liga, 21. forduló

Betis – FC Barcelona 2-4 (0-1)
gól:
Isco (56., 59.), illetve F. Torres (21., 48., 90+2.), Joao Félix (90.)

Osasuna – Getafe 3-2 (2-0)
gól: Raúl García (9.), Iker Munoz (31.), Jesús Areso (80.), illetve Borja Mayoral (64.), Maksimovic (68.)

Real Madrid – Almería 3-2 (0-2)
gól: Bellingham (57., 11-esből), Vinícius Júnior (67.), Carvajal (90+10.), illetve Ramazani (1.), Edgar González (43.)

Girona – Sevilla 5-1 (3-1)
gól: Dovbik (13., 15., 19.), Cihankov (56.), Stuani (89.), illetve Isaac Romero (10.)