Nemzetközi foci bajnokok ligája

Az Union Berlin egy 95. perces góllal kapott ki a Bajnokok Ligájában

Andreas Gora/picture alliance via Getty Images

Az Union Berlin egy 95. perces góllal kapott ki a Bajnokok Ligája csopotkörének második fordulójában a Bragától.

Nagyon fordulatosra sikerült a mérkőzés, a hazai csapat percek alatt lőtt egy lesgólt, majd hét perc leforgása alatt Sheraldo Becker duplázott, de még a félidő előtt szépíteni tudtak a portugálok. Térfélcsere után nagyon gyorsan egyenlített a Braga Bruma góljával és jól mutatja, milyen feszült volt a meccs, hogy Artur Jorge vezetőedzőt ki is állította a játékvezető. Úgy tűnt, 2-2 marad a végeredmény, de a 95. percben Bruma lekészített egy labdát André Castrónak, aki szép mozdulattal lőtte ki a jobb alsó sarkot.

Ezzel elúszott az Union Berlin első BL-csoportkörös pontszerzése, a Real Madrid után a Bragától is kikapott egy góllal.