Kiütötte riválisát a rangadón a PSG, de Mbappé megsérült

Mustafa Yalcin/Anadolu Agency via Getty Images

A Paris Saint-Germain fontos, 4-0-s győzelmet aratott hazai pályán egyik legnagyobb riválisa, az Olympique Marseille ellen. A PSG így javítani tudott a Nizza elleni vereséget követően.

Nem lehet ugyanakkor felhőtlen az öröm, az első félidőben ugyanis le kellett cserélni bokasérülés miatt Kylian Mbappét.

Mire Mbappé elhagyta a pályát, már előnyben volt csapata, egy szabadrúgást vert be Hakimi a rövid fölsőbe. Kolo Muani duplázta meg az előnyt a szünet előtt, majd Goncalo Ramos rögtön a második félidő elején lényegében lezárta az összecsapást. Ugyanő még a legvégén is eredményes volt, így alakult ki a 4-0.

A meccs összefoglalóját itt lehet megnézni. A PSG 11 pontjával a harmadik, a Marseille 9 pontjával a hetedik a tabellán.