Elcsúszott a focikapus, majd rögbis mozdulattal vitte földre a gólra törő csatárt

Twitter / GET Football

Bailey Peacock-Farrell mindössze pár pillanat reménytelen helyzetbe hozta csapatát a dán bajnokság legutóbbi fordulójában. Az Aarhaus kapusa a Bröndby elleni bajnokin, az első félidő derekán, 0-0-s állásnál akarta megjátszani a labdát egy hátrapasszt követően, de elcsúszott.

A kapufa kisegítette volna, csakhogy a vendégcsapat csatára előbb ott termett a kipattanóra, mint Peacock-Farrell, aki nem gondolkodott sokat, derekánál fogva belecsimpaszkodott ellenfelébe, majd rögbiseket idéző mozdulattal lerántotta őt.

A gól elmaradt, de a piros lap, a 23. percben kiállították a kapust, a megítélt tizenegyest Daniel Wass értékesítette, a Bröndby pedig az emberelőnyét pedig magabiztos győzelemre váltotta, 0-3 lett a meccs vége.

A 26 éves, 40-szeres északír válogatott kapus kölcsönbe érkezett a Burnley-től a dán klubhoz.