Bellingham először maradt gól nélkül a Real Madridban, de a győzelem így se maradt el

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

A Real Madrid vasárnap hátrányból felállva nyert 2-1-re a Real Sociedad elleni bajnokin.

Már az 5. percben vezetést szerzett Ander Barrenetxea a vendégeknek, sőt Takefusa Kubo távoli lövésével a 0-2 is összejöhetett volna tíz perc alatt. A listavezető szerencséjére azonban ezt les miatt nem adta meg a játékvezető.

Térfélcsere után megtört azonban a jég, Federico Valverde 42 másodperc alatt bebombázta az egyenlítő gólt.

A győztes találatot ezúttal nem az ötgólos Jude Bellingham szerezte, hanem a nagy visszatérő, Joselu. Ez volt egyébként az első Real Madrid-mérkőzés, amelyen nem szerzett gólt Bellingham.

Sikerével még mindig hibátlan a Real Madrid, amely mind az öt találkozóját megnyerte.