Kylian Mbappé vezérletével egy félidő alatt lerendezte a rangadót a PSG

Xavier Laine/Getty Images

A Paris Saint-Germain vasárnap este 4-1-re elintézte az Olympique Lyont, a francia élvonalbeli bajnokság 4. fordulójának rangadóján.

Kylian Mappé már a negyedik percben előnyt szerzett büntetőből, majd Achraf Hakimi lesipuskás találatával lett 2-0 az állás. A félidő hajrájában le is zárta a meccset a PSG, először Marco Asensio váltotta gólra Ugarte indítását, majd Mbappé is belőtte a maga ziccerét Asensio passzából.

Térfélcsere után már csak le kellett hozni a maradék 45 percet a vendégeknek, de egy tizenegyesből legalább a szépítés összejött a Lyonnak. Győzelmével a Paris Saint-Germain már 8 pontos, csak a Monaco előzi meg a maga 10 pontjával.