Nem az ilyen potyagólok miatt tartják majd nívósnak a szaúdi ligát

Streamin
Streamin

Többek között egy hatalmas potyagólnak hála 3-1-re nyert az al-Hilal a szaúdi bajnokság 1. fordulójában az Abha vendégeként.

Egy sakk-mattig kijátszott támadás végén a brazil Malcom szerzett vezetést a vendégeknek, ám Saad Bguir távoli bombagólja miatt félidőben csak 1-1 volt az állás. A korábbi gólszerző térfélcsere után azonban ismét betalált, bár ezúttal ez főleg Devis Epassy kapusnak köszönhető, aki rettenetesen nagy potyagólt kapott, a lábához érkező labdát beejtette a hálóba.

Malcom öröme a 76. percben lehetett teljes, amikor a fellazult hazai védelem mellett úgy kapott labdát, hogy őt már senki sem fogta, így zavartalanul lőhetett a bal alsóba. A 2018-ban még Barcelonába szerződő brazil támadó így mesterhármast lőtt, négy tétmeccsen öt gólnál és egy gólpassznál tart az al-Hilalban.

Eközben az al-Raedet 3-0-ra elintézte a címvédő al-Ittihad.