Akkora tüzet gyújtottak a holland derbin, hogy meg kellett állítani a meccset

Joris Verwijst/BSR Agency/Getty Images

A holland Feyenoord szurkoló rendkívül látványos koreográfiával fogadták a játékosaikat az Ajax elleni mérkőzésen, de a pirotechnikai eszközök miatt keletkező füsttől félbe kellett szakítani a meccset.

A Holland Kupa elődöntőjében a két rivális egymással szembe került, ezért aztán a hazai drukkerek éreztetni akarták az amszterdamiakkal, hogy hová érkeztek meg. A nagy füst miatt viszont nagyon nehezen lehetett látni a pályán, ezértt tíz percre szünetre vonultak a csapatok.

Mivel azonban semmi érdemi atrocitás nem történt, mindenki türelmesen megvárta, míg folytatódhat a játék. Cikkünk megjelenésekor 1-1 az eredmény, miután Dusan Tadic góljára Santiago Gimenez válaszolt.

Frissítünk!

Az Ajax Amszterdam 2-1-re megnyerte a mérkőzést, ezzel bejutott a döntőbe, ahol a PSV Eindhoven lesz az ellenfele.