A városi rivális ellen folytatódott a Juventus jó szériája

Valerio Pennicino/Getty Images

A Juventus kedd este 4-2-re győzte le a Torino csapatát a Serie A 24. fordulójában.

Fordulatosra sikerült az első félidő, mivel a vendégek egy mázlis góllal már a 2. percben vezetést szereztek. Erre negyedóra alatt jött a válasz, majd a 43. és 46. percben is gólváltás történt, így félidőben 2-2 állt az eredményjelzőn. Térfélcsere után átalakult a játék képe, a Torino már nem tudta annyira tartogatni a labdát, ráadásul a Juventusnak több helyzete is adódott. A Juve végül pontrúgásból szerezte meg a vezetést, Bremer fejelt be tanárian egy beívelést, majd a hajrában Adrien Rabiot is egy szabadrúgást követően kotorta be a labdát a hálóba.

Győzelmével a Juventus egymás után negyedik bajnokiját nyerte meg, ennek köszönhetően pedig hetedik helyre lépett föl a tabellán.