Kiállították Schäfer Andrást az Európa Ligában

JOHAN NILSSON / TT News Agency / AFP

Kiállították a Union Berlin magyar válogatott középpályását, Schäfer Andrást az Európa Ligában.

A Malmö vendégeként játszó csapat magasan előre tolt védelemmel játszott az első félidőben, ezért a magyar középpályás visszalépett a védők helyére. A 46. percben viszont amikor vissza akarta húzni a labdát, véletlenül belesarkazott, majd buktatta a svédek támadóját, amiért azonnal piros lapot kapott.

Érdekesség, hogy Gulácsi Péter nagyon hasonló bakit követett el a Bajnokok Ligájában szeptember hatodikán, abból gólt is kapott az RB Leipzig a Sahtar Donyeck ellen.