Nemzetközi foci bajnokok ligája

Egy félidő alatt kiütötte cseh riválisát a Bayern

SVEN HOPPE / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP
Nem sok esélyt adott a Bayern München a Viktoria Plzen csapatának a Bajnokok Ligája C csoportjának 3. fordulójában: a németek remek első félidős játékkal  háromgólos előnyre tettek szert, végül 5-0-ra nyertek.

A németek a 7. percben kezdték meg a gólgyártást Sané 16 méteres bombájával (1-0), a 13. percben Gnabry növelte az előnyt (2-0), a 21. percben pedig az elalvó védők között kilépő Mané is betalált (3-0).

Csodálatos olasz este: Barcát vert az Inter, kiütötte az Ajaxot a Napoli
A Club Brugge harmadik meccsét is megnyerte és még mindig nem kapott gólt.

A háromgólos hátránnyal a csehek még boldogok is lehettek, ugyanis Musiala gólját les miatt nem adták meg, egy ziccerét Tvrdon kapus védte, és emellett még legalább három helyzetük volt a bajoroknak.

A második félidőt kiválóan folytatta a Bayern, Sané pazar góljával már 4-0 volt a hazaiaknak. Az 59. percben a félidőben csereként beállt Chupo-Moting kapott nagy labdát, és ő sem hibázott (5-0).

A bajorok így három forduló után hibátlanul, 9-0-s gólkülönbséggel vezetik a csoportjukat.

Késéssel kezdődött

A másik korai összecsapás 20 perc késéssel kezdődött a D csoportban, ugyanis az erős forgalom miatt a Sporting busza dugóba került, így késve érkezett a stadionba.