Buta hibáját már nem tudta jóvátenni a bochumi kapus

Tom Weller / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP

A Sallai Rolanddal felálló Freiburg hazai pályán 1-0-ra legyőzte a pont nélkül sereghajtó Bochumot a labdarúgó Bundesliga 4. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

200 ezer jegy is elfogyott volna a magyar-olasz mérkőzésre
Kevesebb, mint tíz óra alatt minden belépő elkelt a szeptember 26-i Nemzetek Ligája-mérkőzésére.

Akár 4-3-as eredmény is születhetett volna, annyi helyzetet dolgoztak ki a felek, négyszer a kapufát is eltalálták, a mérkőzés egyetlen gólja mégis egy elképesztő hibának volt köszönhető.

A 47. percben egy hosszú ívelésre Manuel Riemann kimozdult, de a vizes labda kicsúszott a kezei közül. Sallai eszmélt a leghamarabb, azonban a kapus lerántotta. A játékvezető elsőre továbbengedte a játékot, de aztán egy kis videobírózás után megítélte a büntetőt.

Vincenzo Grifo állt a labda mögé, lövését Riemann bravúrral védte, sőt az ismétlést is, harmadszorra azonban az olasz csatár már nem hibázott (1-0).