El Shaarawy elszomorította a nápolyi drukkereket

Giuseppe Maffia / NurPhoto via AFP

A Napoli úgy játszott otthon 1-1-es döntetlent az AS Romával az olasz labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának rangadóján, hétfőn, hogy a vendégek a 91. percben egyenlítettek.

„Te vagy a mi angyalunk!” – meghalt Cristiano Ronaldo kisfia
A portugál klasszis azt írta, csak kislányuk születése ad erőt nekik.

A mérkőzés elején csak videózást követően jutott büntetőhöz a házigazda, amelyet Lorenzo Insigne a 11. percben váltott gólra (1-0).

A végig paprikás hangulatú, kemény belépőkkel és sok reklamálással tarkított összecsapáson a Roma az első félidő hajrájáig támadásban passzívnak bizonyult, írta az MTI. A másodikban aztán mezőnyfölényben játszott, és miközben hátul fegyelmezetten zárt, alaposan megdolgozott a döntetlenért.

A hajrában – a 75. percben csereként pályára lépő – Stephan El Shaarawy lövésével mentett pontot (1-1).

A Napoli a legutóbbi két fordulóban mindössze egy pontot szerzett, így lépéshátrányba került a két milánói riválissal, az Interrel és a Milannal szemben.