INA FASSBENDER / AFP

Elsőre bravúrosnak tűnt, hogy elcsúszva is belőtte a 11-est, de a bíró közbeszólt

Szerzett egy gólt ugyan a Bayer Leverkusen a Bochum ellen, mégis 0-0 lett a végeredmény.

A második félidőben Paulinho buktatása miatt büntetőhöz jutott a Leverkusen, a labda mögé pedig Moussa Diaby állt, aki elcsúszott ugyan, de a labda így is a hálóba került. Igen ám, de az elcsúszás miatt Diaby kétszer érintette a labdát, ami szabálytalan, így a bíró kifelé ítélt szabadrúgást.

A Leverkusen a pontvesztés ellenére őrzi a harmadik helyet, de riválisa közül a Leipzig és a Freiburg is közelebb került. A lipcseieknél Szoboszlai Dominik gólt lőtt és gólpasszt adott, míg a Freiburgban Sallai Roland készített elő egy gólt.