Egy brazil focista megmutatta, hogyan ne rúgjunk tizenegyest

Egészen röhejes tizenegyessel próbálkozott Sabino, a brazil másodosztálybeli Sporting Recife játékosa.

A helyi csapatokat tömörítő Pernambucano bajnokság rájátszásában magyar idő szerint hajnali egykor kezdődött negyeddöntőben a Salgueiro ellen játszott a csapat. A rendes játékidő után 2-2 állt az eredményjelzőn és mivel ebben a bajnokságban nem rendeznek hosszabbítást, egyből a tizenegyesek következtek.

Az alacsonyabb ligában szereplő Salgueirónak már ez is nagy eredménynek számított, de akkor örülhettek igazán a vendégek, amikor Sabino állt a labda mögé. A Sporting Recife hátvédje másodpercekig totyogott a labda irányába, majd egy bakugrással lőtt kapura. Lövése irtó lassan kapu mellé gurult.

Ha ez nem lett volna elég megalázó Sabinónak, a következő tizenegyes is kimaradt, így a Sagueiro jutott tovább.