Frankfurti bombagól keserítette meg a Barca életét

ARNE DEDERT / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP

1-1-es döntetlent játszott idegenben az Eintracht Frankfurt vendégeként az FC Barcelona labdarúgócsapata az Európa Liga- negyeddöntő első mérkőzésén.

Szoboszlai hős lehetett volna az Atalanta ellen
Az RB Leipzig 1-1-es döntetlent játszott az Európa Liga-negyeddöntő első mérkőzésén.

A Frankfurt kezdte jobban a mérkőzést, a 6. percben Sow rontott ziccert, majd a 38. percben Borré buktatásáért tizenegyest ítélt a játékvezető, azonban a VAR döntése nyomán visszavonta, mondván, Busquets előbb a labdát találta el, és csak utána ellenfelét.

A második félidőt góllal kezdte a hazai együttes, egy röviden kifejelt labdát Knauff 18 méterről bombázta a kapuba (1-0).

A 49. percben Lindström növelhette volna az előnyt, de tíz méterről nem találta el a kaput.

A Barcelona a 66. percben szép góllal egyenlített, Dembélé passzát követően Ferran Torres és De Jong egyérintőzött, végül előbbi egyenlített (1-1).