Ez a sérülés egyszerre csapás a Liverpoolnak és az angol válogatottnak

Lindsey Parnaby / AFP

Térdsérülés miatt hetekre kidőlt Trent Alexander-Arnold, a Bajnokok Ligájában negyeddöntős Liverpool angol válogatott labdarúgója.

A futballista biztosan nem játszhat a svájciak és az elefántcsontpartiak elleni barátságos mérkőzéseken – mondta pénteken Jürgen Klopp, a Pool vezetőedzője, hozzátéve, hogy egyelőre bizonytalan a visszatérés időpontja.

Alexander-Arnold ebben az idényben kulcsjátékos az angol bajnokságban második helyen álló, FA Kupa-negyeddöntős Liverpoolban, 35 meccsen két gólt szerzett és 17 gólpasszt adott.

Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy Alexander-Arnold pályára léphet-e a Benfica elleni BL-negyeddöntőben (április 5-6., illetve 12-13.). A Pool vasárnap lép legközelebb pályára, amikor az FA Kupában a másodosztályú Nottingham vendége lesz.