Giuseppe Maffia / NurPhoto / NurPhoto via AFP

A 90+4. percben jött a tökéletes lövés, amivel élre állt a Napoli

A Napoli 2-1-re győzött a Lazio otthonában, és ezzel jobb gólkülönbsége révén átvette a vezetést a Serie A-ban.

A 0-0 első félidő után a Napolinak a csapatkapitánya, a nyáron az MLS-be távozó Insigne szerzett vezetést, aki a labdaszerzést eredményező letámadás után a 16-oson kívülről talált be.

Insigne szerzett egy második gólt is, de ezt les miatt elvették, Pedro kapáslövésében viszont a bírónak már semmilyen kivetnivalója nem volt, így a korábbi barcelonai játékos szédületes lövésével egyenlített a Lazio.

De ezzel még nem volt vége a meccsnek, mert a hosszabbításban Insigne lekészítése után Fabian Ruiz tökéletesen csavart a jobb sarokba, amivel az élre lőtte a Napolit.

A következő fordulóban is lesznek izgalmak, mivel a Napoli a vele azonos pontszámmal álló Milant fogadja.