Willie Orbán gólja adta meg az alaphangot a Real Sociedad-RB Leipzig Európa Liga-mérkőzésen.
A meccs 39. percében tizenegyeshez jutott a német együttes, amit André Silva végzett el, ám a hazaiak kapusa, Mathew Ryan védeni tudott. A kipattanóra viszont a magyar válogatott védő csapott le leggyorsabban, így egygólos előnnyel mehetett pihenőre az RB Leipzig.
Cikkünk megjelenésekor még tartott a mérkőzés, végül nem a védő gólja döntött egymagában, mivel Silva térfélcsere után betalált. Hamar szépíteni tudtak ezután a spanyolok, de a hajrában Emil Forsberg tizenegyessel zárta le a párharcot. Szoboszlai Dominik az egész meccset kispadról nézte végig.
Ahol a futball esze és szíve találkozik!
Válogatott írások a legjobbaktól.
Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!
Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.
Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.