Aubameyang nagyot játszott, idegenben gálázott a Barca

JOSE JORDAN / AFP

Negyedik tétmérkőzésén, köztük a harmadik bajnokiján megszerezte első góljait az FC Barcelonában a januári átigazolási szezonban szerződtettet gaboni válogatott csatár, Pierre-Emerick Aubameyang.

57 másodperc alatt két gólt kapott a ManUnited a Leedstől
De ez is kevés volt a pontszerzéshez.

A katalánok a két héttel ezelőtti, Atlético Madrid elleni 4-2-es győzelem után ismét négy gólt szereztek, az ellenfél ezúttal a Valencia volt.

A három pont sorsa gyakorlatilag negyedóra alatt eldőlt, a 23. percben Aubameyang egy szóló után szerzett vezetést (0-1), a 32. percben Frankie de Jong növelte az előnyt (0-2), majd a 38. percben ismét Aubameyang következett (0-3).

A második félidőt ugyan Carlos Soler révén góllal nyitotta a Valencia, de a 63. percben Pedri a meccs legszebb góljával beállította a végeredményt (1-4).