57 másodperc alatt két gólt kapott a ManUnited a Leedstől

Paul ELLIS / AFP

Az első félidőt követően nem sok manchesteri szurkoló gondolta volna, hogy izgulni kell a győzelemért az Elland Roadon: a MU ugyanis Harry Maguire és Bruno Fernandes fejeseivel kétgólos előnyre tett szert a Premier League 26. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

A második félidő elején aztán 57 másodperc alatt (!) egyenlített a Leeds United.

Előbb az 53. percben Rodrigo bal oldali beadása csúszott le annyira, hogy meglepte David de Geát (1-2).

Majd az 54. percben a szünetben csereként beállt Raphinha érkezett jól a hosszú saroknál (2-2).

Ralf Rangnick a 67. percben kettős cserére határozta el magát, a frissen beállt Fred pedig három perc alatt meghálálta a bizalmat, és megszerezte a vendégek harmadik találatát.

De a másik cserejátékos, Anthony Elanga sem maradt le társától, ő a 87. percben bizonyult eredményesnek, bebiztosítva a 4-2-es MU-győzelmet.

Premier League, 26. forduló

Leeds United – Manchester United 2-4 (0-2)
gól: Rodrigo (53.), Raphinha (54.), illetve Maguire (34.), B. Fernandes (45+5.), Fred (70.), Elanga (89.)