Mourinho két büntetőt is számon kért a gyenge játékvezetőn

Giuseppe Maffia / NurPhoto / NurPhoto via AFP

Nem tudott visszavágni a kiütéses, 6-1-es norvégiai vereségért az AS Roma csapata, amely csupán 2-2-re végzett a Bodö/Glimt ellen a Konferencia Liga csoportkörének negyedik fordulójában.

A mérkőzést követően azonban José Mourinho nagyon keményen nekiment a görög Anasztasziosz Papapetru játékvezetőnek, aki szerinte nem állt a helyzet magaslatán és két büntetőt nem adott meg csapatának.

Conte utálja az olyan őrült mérkőzést, amilyet megnyert a Spurs
Az olasz edző a Vitesse elleni ötgólos, három kiállításos mérkőzésen mutatkozott be.

„Nem nyújtottunk jó teljesítményt, rengeteg technikai hibát követtünk el, főleg az első félidőben. Valahányszor Veretout vagy Darboe játékba avatkozott, elvesztettük a labdát” – mondta a Sky Sport Italiának.

„Beszélhetünk arról, amit csak akarunk, de a valóság az, hogy 2-2 lett a végeredmény. Az ellenfél nagyon jó csapat, jó játékosokkal, de kétszer lőttek kapura. Mi is szereztünk két gólt, de nem kaptunk meg két jogos büntetőt.

Nem tudom, hogy az ilyen gyenge játékvezetők itt kezdik-e a pályafutásukat a Konferencia Ligában. Norvégiában nem bíróztam, mert 6-1-re kikaptunk, de itt egyértelmű volt a két tizenegyes

– bosszankodott.

A mérkőzés utáni reakciója ennél is pikánsabb volt: miután a játékvezetőket okolta, hiába kérdezte meg tőle a riporter, szerinte miben hibáztak, csak azt hajtogatta, mondja meg az újságíró.
Mourinho: Látta a mérkőzést?
Riporter: Igen, de az ön véleményére vagyok kíváncsi.