Nem enyhült a nyomás Solskjaeron, kikapott a ManUnited

Paul ELLIS / AFP

Sorozatban harmadik bajnokiján is nyeretlen maradt a Manchester United, amely az Aston Villa elleni vereség, majd az Everton elleni 1-1 után ezúttal a Leicester City otthonában kapott ki 4-2-re.

Firmino triplájával brutálisan elverte ellenfelét a Liverpool
A szögletet is hatalmas éljenzéssel fogadták a watfordi szurkolók.

Pedig a manchesteriek Greenwood találatával a 19. percben előnybe került, de a Leicester a 31. percben Tielemans révén egyenlített.

A hajráig úgy tűnt, döntetlen lesz a vége, még akkor is amikor Söyüncü a 78. percben a hazaiakat juttatta előnyhöz, négy perc múlva ugyanis Rashford egyenlített.

De még nem volt vége, Vardy a 83. percben beköszönt, a hazai sikert pedig Daka állította be a 91. percben.

A ManUnited 29 veretlen idegenbeli mérkőzés után bukott el.

A címvédő Manchester City házigazdaként 2-0-ra verte a Burnley csapatát, míg a Wolverhampton úgy győzött 3-2-re az Aston Villa birminghami otthonában, hogy a gól nélküli első félidőt követően a 80. percig kétgólos hátrányban volt még, győztes találata pedig a 95. percben esett.

Premier League, 8. forduló

Leicester City – Manchester United 4-2 (1-1)
gól: Tielemans (31.), Söyöncü (78.), Vardy (83.), Daka (90+1.), illetve Greenwood (19.), Rashford (82.)

Manchester City – Burnley 2-0 (1-0)
gól: B. Silva (12.), De Bruyne (70.)

Norwich City – Brighton 0-0

Southampton – Leeds United 1-0 (0-0)
gól: Broja (53.)

Aston Villa – Wolverhampton 2-3 (0-0)
gól: Ings (48.), McGinn (69.), illetve Saiss (80.), Coady (86.), Neves (90+5.)

Watford – Liverpool 0-5 (0-2)
gól: Mané (9.), Firmino (37., 52., 90+1.), Szalah (54.)