Nemzetközi foci bajnokok ligája

Újra lesújtott a Bayern a Barcára, simán nyert a Juve a BL-ben

LLUIS GENE / AFP

A várakozásoknak és az esélyeknek megfelelően barcelonai győzelemmel kezdte meg a Bajnokok Ligája csoportkörét a Bayern München, amely Thomas Müller egy és Robert Lewandowski két góljával 3-0-ra győzött.

Ronaldo gólja is kevés volt, kikapott Bernben a ManUnited
Ő szerezte a Young Boys-Manchester United BL-mérkőzés első gólját.

A két csapat legutóbb a koronavírus miatt rendhagyó végjátékba tokolló 2019-20-as szezon negyeddöntőjében találkozott, amikor Lisszabonban a bajorok kiütéses, 8-2-es győzelmet arattak.

Őrület Sevillában: két büntetőt kihagyott, egyet belőtt a Salzburg
Győzni mentek az osztrákok, de a tizenegyeseket nem gyakorolták eléggé.

Az akkor hősökből maradtak néhányak, közülük először Müller talált be, aki 20 méterről lőtt, de a labda García hátáról a kapu jobb oldalába pattant, a balra mozduló Ter Stegen kapusnak esélye sem volt (0-1).

A két éve ugyancsak eredményes Lewandowski sem maradhatott le, az 56. percben Musiala a bal kapufát találta el, a kipattanóra azonban a lengyel érkezett és az üres kapuba talpalta a labdát (0-2).

A 85. percben ismét Lewandowski villant, ezúttal Gnabry kapufája után szedte össze a labdát és egy csel után úgy lőtt a kapuba, hogy Araújo is beleért (0-3).

A Juventus is idegenben győzött a torinóiak már az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert az FF Malmö vendégeként, ez elég is volt a sima sikerhez (0-3).