Őrület Sevillában: két büntetőt kihagyott, egyet belőtt a Salzburg

CRISTINA QUICLER / AFP

Nem véletlenül mondta Matthias Jaissle, a Salzburg edzője, hogy játékosai önbizalommal telve utaznak Spanyolországba a szezon első BL-csoportmérkőzésére és meglepetésre készülnek Sevillában.

Ronaldo gólja is kevés volt, kikapott Bernben a ManUnited
Ő szerezte a Young Boys-Manchester United BL-mérkőzés első gólját.

A szezon eddigi tíz tétmérkőzését egyaránt megnyerő osztrák együttes támadólag lépett fel, de erre a tizenegyes-őrületre senki sem volt felkészülve.

A 13. percben Diego Carlos leütközte Adeyemit a 16-os vonalánál, a büntetőt a sértett a bal kapufa mellé bombázta.

A 20. percben Jesus Navas szabálytalankodott Adeyemivel, ezt a büntetőt Luka Sucic vállalta magára (0-1).

A 37. percben Adeyemi már a harmadik büntetőjét harcolta ki, de ezúttal Sucic is hibázott, a bal kapufát találta el.

A félidő hajrájában aztán Wöber szabálytalankodott Jusszef en-Neszirivel, a Sevilla büntetőjét Rakitic keményen beverte a jobb alsó sarokba (1-1).

A második félidőben már nem folytatódott ez a széria, ráadásul Jusszef en-Nesziri egy műesés miatt már az 50. percben megkapta második piros lapját, így a Sevilla emberhátrányban fejezte be a mérkőzést, és így örülhet is az egy pontnak.