Majdnem az alapvonalról kapott gólt a kapus a hosszú fölső sarokba

ANDRES PINA / PHOTOSPORT / PHOTOSPORT / Photosport via AFP

Biztosan nehezen aludt Jose Devecchi, a San Lorenzo kapusa. A Libertadores Kupa utolsó selejtezős körében az argentin csapat a Santoshoz látogatott és az első meccsen elszenvedett 3-1-s vereséget kellett volna ledolgozni.

Ennek ellenére Marcos Leonardo szerzett vezetést a 22. percben. A brazil csatár ráadásul teljesen kisodródott, majdnem az alapvonalról lőtt kapura, a rosszul helyezkedő Devecchi pedig hiába vetődött vissza.

Ezzel a találattal vezetett 1-0-ra a Santos félidőben, de ezután pörögtek föl az események. Az 51. percben megfogyatkozott a San Lorenzo, mégis egyenlíteni tudott, kétszer is. Végül azonban 2-2 után nem tudtak már gólt lőni az argentinok, vagyis 5-3-s összesítéssel a Santos jutott fel a Libertadores Kupa főtáblájra.